Роліс

Відгуки партнерів

Друк | e-mail

 За час нашої співпраці,  компанія РОЛІС зарекомендувала себе як надійний партнер.  Варто відмітити якість та оперативність виконання замовлень, а також привітність, компетентність, професіоналізм співробітників, індивідуальний підхід до кожного дилера. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання,  нададуть консультацію щодо систем сонцезахисту. 

Компанія РОЛІС не стоїть на місці -  завжди вдосконалюється, слідкує за новинками на ринку сонцезахисту, проводить цікаві навчальні семінари, виставки, що підвищує  наш рівень професіоналізму, влаштовує цікаві мандрівки, залучаючи дилерів, дає можливість прийняти участь в обговоренні новинок.

В бізнесі дуже важливо мати такого постійного, дружнього, надійного партнера як компанія РОЛІС, так як це одна з складових успіху. 

Від всього нашого колективу бажаємо вам благополуччя та процвітання, стабільності. А Вам і Вашим колегам доброго здоров’я, сил та завзятості.

Компанія «Світ жалюзі», м. Чернівці

 

Хочемо висловити слова вдячності компанії РОЛІС та колективу.

Компанія РОЛІС - професійна команда, і для нас наявність таких однодумців такого рівня спілкування – справжній подарунок.

Дуже задоволені роботою Вашого колективу. На перший план хотілося б висловити Вам подяку за результативну співпрацю, за Ваш професіоналізм, бажання працювати, незважаючи на всі труднощі, які виникали під час нашої співпраці.

У компанії РОЛІС працюють не просто професіонали, а справжні майстри своєї справи. Особливо хочеться відмітити менеджера Ольгу Карп’юк, яка в будь-який момент  готова із задоволенням  допомогти, проконсультувати. Від спілкування із працівниками команії РОЛІС залишаються тільки теплі і приємні враження. У вирішенні наших питань були враховані усі тонкощі і нюанси, кожний аспект пропрацювали ретельно.

Робота Компанії  заслуговує дуже великої оцінки. Спасибі Компанії РОЛІС і найщиріші побажання. Процвітання Вам , успіхів у нелегких трудових буднях.

Дякуємо  за співпрацю!

З повагою, компанія «Оліс», м. Дрогобич

 

Компания "Буковина жалюзи" выражает свою благодарность Компании РОЛИС , а также  и сотрудникам Вашей компании за профессионализм в работе и оперативность в исполнении заказов.

Особо хотелось отметить  работу  нашего регионального менеджера  Геннадия Гулого. Уже много лет он тесно с нами сотрудничает, постоянно приезжает к нам, знакомит нас со всеми новинками Вашей компании в производстве тканевых ролет . Проводит презентацию новых тканей и систем. Рекламирует  продукцию компании РОЛИС,  продажей, которой мы еще не занимаемся (римские шторы, японские шторы и т.д.)

Хотелось также отметить, то что компания РОЛИС, постоянно заботится о своих клиентах, разрабатывает системы стимулирования в увеличении объема заказов, проводит распродажи, обеспечивает нас рекламной продукцией, презентует новые каталоги.

Из многих компаний которые предлагали  нам сотрудничество,  мы выбрали именно Вашу и считаем выбор был сделан правильно. Мы рассчитываем на дальнейшее плодотворное  сотрудничество  с  компанией РОЛИС, что поможет развиваться  нам в выбранном направлении .

Компанія «Буковина жалюзі», м. Чернівці

 

Шановні партнери!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди 15-річного ювілею Вашої компанії .

Під керівництвом Олега Васильовича  та завдяки  зусиллям  і самовідданості Ваших працівників, навіть за нинішніх складних умов, Ви зуміли досягти значних успіхів.  Ви надійні партнери. Щиро дякуємо Вам за приємне і взаємовигідне співробітництво упродовж багатьох років.  Ще раз вітаємо з ювілеєм і зичимо  незмінних Вам успіхів у справах, щасливих днів, світла, добра, радості в житті, завжди гарного настрою.

 Легких доріг бажають Вам щирі друзі.  Хай щастить на всіх перехрестях долі!

З повагою, колектив компанії « Скрін», м. Івано-Франківськ

 

Салон «Світ Комфорту» щиро вітає компанію РОЛІС з 15 – річчям Вашої діяльності!!!

Прийміть від нашого колективу вітання і велику подяку за Вашу працю!!! Ваша компанія приносить великий позитив у життя багатьох людей. Увесь Ваш персонал плідно, а головне, професійно, виконує свою роботу.

Особливою подякою ми б хотіли відзначити Ольгу Карп'юк, яка є нашим клієнт – менеджером. Ми щиро вдячні їй за професійний підхід до роботи, якщо у нас виникають запитання по замовленню, то вона завжди знає на них відповідь. Ми бажаємо Вам побільше таких працівників.

Великого Вам успіху у Вашій чудовій справі!

З повагою, колектив «Світ Комфорту», м. Хмельницький

 

Отзывы самые замечательные. Отличная команда! Спокойные уравновешенные  и самое главное компетентные сотрудники! Это важно, когда ты новенький и ничего не понимаешь в этой сфере.

Ваша поддержка дает уверенность, что мы разберемся во всех деталях и сложных вопросов становится меньше!

Очень приятно и комфортно работать с Вами. Большое спасибо!

Компанія «ConceptTextile», м. Київ

 

Висловлюємо вдячність від колективу магазину "Навігатор", фірмі  ROLIS за гарну співпрацю. За розуміння та працьовитість. Особлива подяка колективу за теплоту та дбайливість до кожного свого клієнта. Приємно мати справу з таким чудово організованими співробітниками.

Щиро дякуємо Вам за вашу працю!

З повагою  колектив компанії "Навігатор", м. Мукачево

 

Щиро вдячні вам за добре налагоджену систему роботи,за дуже, дуже, дуже чудових,компетентних менеджерів, люди які з великим терпінням, великим вмінням допомагають нам в роботі, консультують нас. Особлива вдячність Ользі Карп’юк та Геннадію Гулому.

Велика вдячність, також людині, яка створила це. Дякуємо за вашу якість. З вами приємно працювати. Бажаємо вам розвитку та успіхів,радуйте нас побільше. З великою повагою до вашого колективу та компанії салон штор «Хай-Тек» та весь його колектив.

Салон-штор «Хай-Тек», м. Хмельницький

 

Компанії РОЛІС від колективу салону  «Стильне Вікно», м. Лубни

Шановні працівники висловлюємо Вам щирі слова вдячності  за якісне обслуговування та продукцію!!! Бажаємо Вам творчого натхнення та виготовлення нових технологій. Всього найкращого!!!

З повагою, менеджери салону «Стильне Вікно», м. Лубни

 

Спасибо компании РОЛИС и ее сотрудникам за теплое и плодотворное сотрудничество

Компанія  «Мир Штор», м.Одеса

 

Дорогий РОЛІС! Від колективу компанії “Naya Design” дякуємо вам за бездоганну  роботу, європейський рівень обслуговування. Ваш колектив і чемні люди завжди швидко та якісно надають консультації та вирішують будь-які питання ,що виникають в ході роботи! Дякуємо

Компанія «Naya Design», м. Київ

 

Компанії РОЛІС від компанії «Артуель».

Ми вдячні Вам за нестандартний маркетинг, за цікаву програму лояльності – викупимо всі швейцарські ножики:)

Нам легко і спокійно пропонувати Ваш продукт, через знання, що за спиною професійне виробництво, не байдужа команда спеціалістів. Гріє Ваше педантичне ставлення до якості продукції. Розвивайтесь шановний РОЛІС, а ми по мірі можливостей гідно представлятимемо все.

Компанія «Артуель», м. Київ

 

Найприємнішому і чудовому колективу та очільнику компанії РОЛІС – Олегу Васильовичу!!!

Найяскравіші побажання в святкові 15 років. Натхнення, радості, постійних моральних та професійних злетів і задоволення від гарно виконаної роботи. Здоров’я всьому колективу та родинам і багато років молодості в прагненні досконалості. Дуже дякую за співпрацю.

ФОП Пісковець О.Ф,  м. Костопіль