Роліс

Рішення для житлових приміщень

Друк | e-mail

 

Незалежно чи це тканина з урбаністичним дизайном для вітальні, затемнююча тканина для спальні чи вологостійка тканина з малюнком для ванної кімнати, усі наші ролети виготовляються індивідуально згідно Вашого замовлення, забезпечуючи досконале затінення та оберігаючи Вашу приватність протягом усього дня.

altBaKaSave®

altBaKaSave® — ролетна тканина, що містить спеціальну речовину, яка поглинає шкідливі гази та неприємні запахи у Вашій оселі. Тканина накопичує їх на своїй поверхні, повністю конвертує їх у каталітичному процесі в нешкідливі речовини, такі як вода та двоокис вуглеводню.

BaKaSave® — зменшує вміст наступних речовин (підтверджено тестами):

  • фольмальдегіди
  • нікотин
  • оцтова кислота
  • аміак
  • триметиламін
  • сірководень
  • метил меркаптан

altAquaPerl

AQUA PERL – світлорозсіююча ролетна тканина з двостороннім водовідштовхуючим тефлоновим покриттям (негігроскопічна). Це робить тканину особливо привабливою для використання у вологих приміщеннях - ванних кімнатах та басейнах.

Окрім того тканина забезпечує захист від цвілі та грибка (фунгіцидна обробка). Її можна мити м'яким засобом для чищення без абразивних частинок, 30ºС – полоскання в чистій воді. Загалом, у тканини гарні фізичні властивості – формостійкість, сильний опір зношуванню, не має запаху, стійка до подряпин.

altUltraFresh

altТканина має антибактеріальні та протигрибкові властивості, які знищують мікробів і запобігають утворенню цвілі. Ідеально підходить для кухонь та ванних кімнат.

UltraFresh – зареєстрована торгова марка компанії Thomson Research Associates Inc.

Панельна штора – легкість розподілу простору

altКоли у нас виникає необхідність розподілу обмеженого простору, гарним вирішенням може стати панельна (японська штора).

Панельна штора настільки унікальна завдяки широким панелям, які дуже ефективно відбивають і розсіюють світло.

У складеному вигляді панелі акуратно стикуються одна за одною пропускаючи максимум світла до кімнати. Розсування панелей забезпечує повний контроль бажаного освітлення, приватності та оглядовості.

Дахові вікна

altalt

 

Живете у будинку з мансардою?

Сонце заважає Вам спати чи працювати?

 

 

З цим завданням впорається серія систем для дахових вікон (практично усіх, які зустрічаються на ринку України). Вони надійно вбережуть приміщення від надмірного сонячного проміння та нагрівання.

Колекція тканин для дітей

Все найкраще – дітям! Ми пишаємося тим, що маємо багату колекцію тканин для дитячих кімнат. Цікаві, яскраві, затемнюючі та світлопропускаючі... для майбутніх капітанів, біологів, астрономів і не тільки:)

Безпека дітей

altБезпека у домі для усіх на першому місці, особливо, коли мова йде про дітей. Щоб зменшити загрозу нещасних випадків, ми рекомендуємо використовувати на усіх тканинних ролетах елементи безпеки для дітей такі як: (1) намотчик шнура та ланцюжка, (2) легкорозривний з'єднувач ланцюжка, (3) утримувач шнура та ланцюжка (боковий або торцевий) або (4) дзвоник ланцюжка.

 

 

alt

alt

altalt

 

 

 

 

 

 

 

Намагайтесь тримати шнури та ланцюжки поза зоною досяжності дітей.

Зауважимо, що сонцезахисні вироби з автоматичним управлінням або пружинним механізмом позбавляють необхідності використовувати шнур або ланцюжок.