Роліс

Технічна інформація

Друк | e-mail

Фігурну кайму рекомендуємо виготовляти для ролетних систем відкритого типу, а також для систем без напрямних.

Важливо знати! У піднятому стані ролети, фігурна кайма займає частину світлового простору вікна, а в опущеному — призводить тільки до часткового затемнення.

Стандартно центр форми фігурної кайми визначається як на поданих зразках. Типи фігурної кайми «Вершина», «Арка» та «Квадрат» мають форму, що не повторюється, тобто вирізаються і декоруються тільки середина та краї.

Вироби з фігурною каймою типу «Вежа», «Спарта», «Вершина», «Парапет», «Еллада», «Арка» та «Квадрат» укомплектовуються декоративним обтяжувачем тканини. У таких випадках виріб стандартним обтяжувачем не комплектується, а місце зшивання декорується декоративною тасьмою.

В інших типах фігурної кайми використовується стандартний обтяжувач відповідного виду системи і він загортається у тканину (крім мінібалки стальної/алюмінієвої).

Таблиця. Використання декоративної тасьми

tech_table

Висоту готового виробу розраховувати разом із фігурною каймою.

Стандартно висота усіх ламбрекенів складає 15 см.

Для виробів із фігурною каймою «Вежа», «Спарта», «Вершина», «Парапет», «Еллада», «Арка» та «Квадрат» стандартна висота ролети зменшується на 15см, оскільки тканина загинається для  вкладання декоративного нижнього обтяжувача.