Роліс

Що робить нас особливими?

Друк | e-mail

alt

Довідайтеся більше про наші особливості. Гарантуємо, що Ви не знайдете їх більше ніде!

Дерев'яні меблі

Особливого стилю та приємної атмосфери надають нашим офісам дерев'яні меблі. Коли нас оточує так багато штучних матеріалів, вони дають нам можливість стати ближчими до природи.

Перерва на каву

Кава більш, ніж важлива для співробітників компанії РОЛІС, навіть більше, ніж дуже важлива. Ми п'ємо каву при кожній вдалій можливості, протягом цілого дня. Часто зустрічі відбуваються під приводом випити кави. Відвідуючи офіси компанії РОЛІС, знайте, що кожен з них обладнаний кавовим апаратом, і Ви маєте нагоду випити горнятко запашного напою.

Любимо святкувати

В Україні загалом багато свят. Але ми любимо відзначати й наші особливі свята – як корпоративні так і особисті. Наприклад, кожного року до Дня народження наших співробітників готуємо вітальні листівки та цікаві подарунки. До речі, ми святкуємо День народження компанії РОЛІС 13 листопада.

Любов до природи

Рух і спорт – важливі для нас. Нікого не здивує те, що нам подобається проводити час на свіжому повітрі. Любимо ходити у походи, сплави на гірських річках. Приєднуйтесь! Запрошуємо з нами!!!

У наших працівників - наші вироби

Кожен працівник може інсталювати у себе вдома наш виріб – тобто у наших працівників наші вироби.
Наші власні помешкання для нас дуже важливі. Мабуть тому, що проводимо у них довгі зимові вечори.

Утримуємо їх в чистоті та створюємо атмосферу гостинності. Наповнюємо світлом та елементами декору. Кожен співробітник може замовити собі або для друзів наші тканинні ролети. І Вам не потрібно далеко ходити – зверніться до одного із наших регіональних відділів продаж.

Не запізнюємося

Пунктуальність – важлива для нас риса, незалежно куди ми йдемо - на зустріч чи спільну вечерю. Маємо в компанії правило – за кожну хвилину запізнення керівника на робочу нараду кладемо до скарбнички по 10 гривень.

Є ідеї як витратити накопичені гроші?