Роліс

Партнери

Друк | e-mail

altLouvolite® – незалежна британська компанія, котра розробляє, виготовляє та продає сонцезахисні системи та тканини; визнана в усьому світі, як компанія віддана інноваціям. 

Компанія Louvolite® пишається тим, що пропонує елементи декору вікна найвищої якості. Кожна тканина Louvolite® створюється згідно високих технічних умов, які гарантують її експлуатаційні якості та надійність на багато років. Механізми довговічні, компоненти виготовлені із використанням високоякісних промислових термопластмас у поєднанні з алюмінієм, сталлю та нержавіючою сталлю.

Як і більшість виробників Великобританії, Louvolite® відповідально ставиться до вимог захисту навколишнього середовища, і бере на себе обов’язок виготовляти товари використовуючи тільки дружні довколишньому середовищу методи.

Яку б тканину чи сонцезахисну систему Ви не обрали, будьте впевнені, вони відображатимуть тільки найкращі англійські дизайнерські та виробничі принципи.

Сонцезахисні системи Louvolite® розроблені для забезпечення ефективного контролю світла, тепла, а також приватності у великих і малих громадських та житлових приміщеннях.

Виробництво - Великобританія.

 

altBesta 

Фірма Besta – уже понад 25 років є лідером серед польських виробників комплектації для виготовлення тканинних ролет. Новаторство рішень фірми Besta полягає у нестандартному підході до конструкції систем подібної до ідеї «кубиків LEGO» - тобто комплект основних елементів, із яких можна створювати різні типи і види ролет. Ідея уніфікації базується на основному принципі «Один елемент – багато застосувань». Станки з програмним управлінням, сировина відомих європейських постачальників гарантують продукції Besta  високу якість, яка відповідає вимогам клієнтів.

Виробництво - Польща.

 

altBamar

Підприємство BAMAR-POL спеціалізується на виробництві сучасних внутрішніх систем тканинних ролет. Багатолітній досвід та ретельний підхід забезпечують високу якість продукції. Зосереджене на виготовленні компонентів та  комплектних систем тканинних ролет, а також цікавих та різносторонніх ролетних тканин.

«Творимо із натхненням» - це слова, які фірма BAMAR-POL визначила собі як ціль в реалізації нових починань та проектів.

Виробництво -Польща.

 

altCopaco 

Уже впродовж кількох років завдяки впровадженню провідних технологій, сучасному обладнанню, компанія Copaco вважається одним із основних виробників сонцезахисних тканин  групи «скрін» та москітних сіток.

Copaco визначається відмінною якістю товарів, гарним обслуговуванням та невичерпною відданістю колективу своїй справі і загальному результату компанії.
У компанії Copaco вірять, що пошук досконалості та задоволення споживача не обмежуються процесом виробництва, а присутній у кожній грані компанії.

Виробництво - Бельгія.

 

altBamberger-Kaliko

Компанія Bamberger-Kaliko робить із звичайних тканин товари HighTech та надає їм функціональних властивостей.

У виробничому процесі основний акцент робиться на екологічність, стабільність та збереження ресурсів. Компанія Bamberger-Kaliko вважається, одним із лідерів виготовлення не тільки сонцезахисних тканин, а й тканин для видавничої справи, абразивних покриттів та інших технічних текстильних продуктів.

Філософія компанії «Якість та екологічність» відображається також у ретельному відборі матеріалів для виробництва.

Виробництво - Німеччина.

 

altStromma Sweden (з грудня 2010 входить до Almedahls)

Шведська компанія заснована у 1832 році. Розпочавши із однотонних бавовняних тканин, пропозиція розширилась і зараз у асортименті присутні також текстурні тканини, тканини з малюнком та затемнюючі тканини.

Щорічно компанія Strömma Sweden виготовляє понад 2,5 мільйони метрів тканини для ролет, вертикальних жалюзі, панельних штор, різноманітних трендових відтінків та дизайнів.

Виробництво знаходиться у Естонії.

 

altAlmedahls/Domicet

Відчуття - найбільш важливі. Так було в 1846, коли заснувалась компанія, так є і сьогодні. Досвід і знання в усьому, що вони роблять. Натуральні волокна і зараз є важливою частиною виробництва. Скандинавські традиції дизайну залишаються найважливішим джерелом натхнення. Пошук нових ідей супроводжується турботою про довкілля. Саме поєднання традиції та інновації створили компанію Almedahls, якою вона є зараз.

Almedahls на сьогоднішній день виготовляє все починаючи з компонентів та сонцезахисного текстилю як для житлових, так і комерційних приміщень. Нові продукти виникають у співпраці скандинавських та іноземних дизайнерів.

Увесь текстиль виготовляється у Швеції, а більшість компонентів – у Фінляндії.

 

altCoulisse 

З 1992 голандська компанія Coulisse проектує, виготовляє та продає елементи декору вікон всезростаючій кількості закордонних клієнтів. Це велетенська різноманітність товарів – від дерев’яних жалюзі до тканинних ролет, від вертикальних жалюзі до систем плісе.

Більше того, гнучкий підхід дозволяє Coulisse легко реагувати на сучасні тенденції чи навіть започатковувати їх.

Виробництво - країни Далекого Сходу.

 

altMiranda

Miranda – одна із небагатьох компаній в Європі, яка володіє повним виробничим циклом, розташованим в одному місці і який базується на потужному машинному парку. У місяць виготовляється 1,5-2 мільйони м.п. різноманітних тканин і трикотажу.  
Усі вироби виготовляються у відповідності із вимогами OKO TEX Standard 100, що підтверджується відповідним сертифікатом, виданим ÖTI - Institut für Ökologie, Technik und Innovation.
Асортимент компанії – поліестерові тканини для виробництва рулонних штор усіх типів, вертикальних жалюзі. Вироби із тканин Miranda можна зустріти майже в усіх торгових мережах Європи і спеціалізованих центрах продажу.

Виробництво - Польща.

 

altSomfy

З Somfy побутова автоматизація увійшла в нову еру надійності та простоти використання, від елементарного обладнання воріт електродвигуном до дистанційного управління всіма дверима і вікнами в будинку. Із впровадженням радіотехнології Somfy системи автоматизованого управління більше не потребують електропроводки. Це означає, що автоматизовану установку можна в будь-який момент удосконалити без дорогих будівельних робіт чи повного переобладнання. Автоматизація стала більш простою і багатосторонньою.  З Somfy Ви можете бути впевненим, що Ваші інвестиції в автоматизацію принесуть значні довгострокові відсотки Вашій власності, який товар Ви б не обрали.

 

altDraco 

Draco  - молода, але вже добре відома у світі польська компанія виробник столів для розкрою ролетних тканин, столів та допоміжного обладнання для збору готових виробів.