Роліс

Легенда бренду

Друк | e-mail

Природа не перестає дивувати нас своїми загадками. Штучно виведене людиною шляхом селекції звірятко з роду Oknus drapirus, вчені назвали лагідно, майже з любов'ю – ROLIS Roletis domus (РОЛІС – ролета домашня). Розмноження в природі не спостерігалось.

На Україні Роліс є найпоширенішим та найдавнішим представником даного роду. Ареал розповсюдження нерівномірний, проте охоплює практично всю територію країни.

З першої ж зустрічі з цією дивною істотою Ви легко знайдете спільну мову. А Він (Роліс) у відповідь, щодня радуватиме Вас.

Оптимальних розмірів звірятко досягає ще з перших днів життя та практично не змінює їх. Розвиток генетики та ролісоводства дозволяє вирощувати тварин різних форм та окрасів.

Улюблене житло – відкрита сонячна поверхня. Роліс із задоволенням плескається у сонячному світлі або, час від часу, дрімає над віконними рамами, згорнувшись калачиком. Хоча Роліс може пристосовуватись й до темних, пильних, вологих приміщень, оскільки його шкірка забезпечує захист від будь-яких зовнішніх впливів.

В домашніх умовах з гордістю носить ланцюжок, бавить господарів спритністю та здатністю напрочуд акробатично згортатись за допомогою пружинки.

Роліс легко знаходить спільну мову з різними представниками роду Oknus drapirus – віконним убранням. Йому, до того ж, властива добра вдача та вихованість.

У колах вчених і досі точаться суперечки. І тільки ми знаємо, який Він – цей загадковий, і разом з тим, такий близький кожному шанувальнику затишку вид – РОЛІС.