Роліс

Історія

Друк | e-mail

2013 – весна у компанії РОЛІС®  розпочинається з революційної пропозиції на ринку внутрішніх сонцезахисних систем в Україні, відтепер майже усі ролетні системи ТМ РОЛІС доступні у виконанні "Зебра". Компанія презентує понад 20 нових систем у виконані "Зебра" та "3D Зебра", з'являються абсолютно нові системи Малуша М12, Квадро М19, Зебра Квадро М19 та римська Квадро М19. Зокрема системи на базі Квадро М19 - перші системи на 20 валу з можливістю автоматизації. Протягом року компанія прикладає значні зусилля для забезпечення партнерів зразками нових продуктів, успішно розповсюджуючи "Максі-стенди" та "TWIN-стенди". На осінній виставці DLT 2013, компанія презентує розширену лінійку систем "Зебра" та "3D Зебра", а також значну пропозицію систем з автоматикою. Протягом року створюються якісні інформаційних матеріали для маркетингової підтримки дилерів: нові буклети, каталоги, прайс-листи. ТМ РОЛІС активно поширює інформацію у соціальних мережах, відкривається канал в YouTube, де публікуються відеопрезентації виробів та інші корисні відеоматеріали.

2012 – компанія робить різдвяні подарунки – створює перший каталог «Стоковий 2012», вироби з якого продаються із знижкою -50%. У лютому представники компанії РОЛІС® відвідують міжнародну виставку R+T 2012 у Штутгарті (Німеччина), де знайомляться із новинками та тенденціями на ринку сонцезахисту, зустрічаються з іноземними партнерами та будують плани на майбутнє. У березні компанія презентує новий каталог «Ролетні тканини «Зебра», 2012», з’являються мінікасетні системи «Зебра». На виставці Design Living Tendency 2012 РОЛІС® представляє розширену та оновлену колекцію ролетних тканин «Зебра» та інновацію сезону – тканинні ролети «Зебра 3D». Вперше було презентовано "Максі-стенд" - компактний виставковий стенд, який дає можливість представити значну частину систем ТМ РОЛІС.

2011 – у лютому, на виставці KyivBuild 2011 компанія презентує каталоги нового покоління «Ролетні тканини», «Функціональні ролетні тканини», «Натуральні матеріали» з унікальними неповторними колекціями тканин та інформативним наповненням. У червні-липні налагоджено виробництво нових сонцезахисних систем «Зебра», з’являється каталог  «Ролетні тканини «Зебра, 2011». У жовтні, на виставці Design Living Tendency 2011 компанія презентує розширену лінійку систем «Зебра» та чергову новинку – римські штори британського виробника Louvolite. Значну увагу приділено створенню поліграфічних матеріалів (брошур, каталогів) для покращення інформованості партнерів та підвищення рівня обізнаності працівників компанії. Компанія розпочинає проект зі створення мережі професійних Представників РОЛІС® у регіонах України.

2010 – оновлення та повна заміна обладнання та інструментів. 100% обладнання та інструментів для виготовлення ролет – професійні. Закінчено капітальний ремонт офісно-виробничих приміщень, спроектованих відповідно стилю та стратегії компанії, де для співробітників створено відмінні умови праці, а виробничі приміщення стають надсучасними. Асортимент компанії поповнюється лінією сонцезахисних систем від британського виробника Louvolite.

2009 – значне зниження кількості замовлень та відповідно, обсягів виробництва. З цього "–" ми робимо “+”, і протягом року проводимо повну реконструкцію та капітальний ремонт. Ми будуємо майбутнє.

2007 – Зростає кількість готових виробів, робочих цехів та працівників. Асортимент тканин досяг понад 500 найменувань, кількість систем, представлених у 9 кольорах, сягнула понад 20. Презентували нові каталоги «Гітова колекція», «Однотонні тканини» та «Тканини з малюнком».

2006 – регіональний відділ продажів відкрито у м. Івано-Франківську.

2005 – за власні кошти придбали офісно-виробничі приміщення загальною площею 500м².

2004 – зареєстровано торгову марку «РОЛІС ТМ».

2003 – святкуємо 5 років компанії в м. Яремче, в ресторані «Гуцульщина» і надалі кожного року продовжуємо святкувати усім колективом.

2002 – участь у міжнародній виставці «Примус. Інтер’єр» в м. Києві. Надалі ми активно приймаємо участь у подібних заходах. 2001 – Асортимент компанії досягає 80 тканин та 5 систем. Активно розвиваємося. Ми впевнені: “Ролетам бути”!

2000 – Підкорюємо столицю - відкрито регіональний відділ продажів у м. Києві. Асортимент складається з 60 тканин та 4 систем.

1998 – розпочато діяльність у м. Кривому Розі із виготовлення сонцезахисних тканинних ролет. Пропозиція складалась із 10 тканин та 1 системи відкритого типу. Перша закупка відбулась 3 листопада – 90 механізмів системи М-25. 13 листопада виготовили першу ролету.